Sprzedaż i wynajem nieruchomości

Wytwórnia Wód Mineralnych

Do sprzedania niezwykle atrakcyjna nieruchomość gruntowa (powierzchnia działki 2,6ha), stanowiąca teren Wytwórni Wód Mineralnych (w przebudowie), położona w gm. Nałęczów, pow. puławski, woj. lubelskie w odległości ok. 500 metrów od dworca kolejowego Nałęczów.

Nieruchomość zabudowana: budynkiem biurowo – socjalnym (pow. użytkowa 521,46 m.kw), halą produkcyjno – magazynową (pow. użytkowa 1520,63 m.kw), halą magazynową (pow. użytkowa 1327,26 m.kw) i budowlami oraz infrastrukturą techniczną towarzyszącą (wszystkie media),

W skład nieruchomości wchodzą: 

  • budynek biurowo – socjalny
  • hala produkcyjno – magazynowa
  • hala magazynowa – dok załadowczy
  • infrastruktura techniczna towarzysząca
  • i inne

Nieruchomość położona jest w gm. Nałęczów, pow. puławski, woj. lubelskie.

Aktualnie R.W.M jest w przebudowie, a prace budowlane są realizowane (I-wszy etap) zgodnie z ważnym pozwoleniem na przebudowę i prowadzonym dziennikiem budowy, w II-gim etapie przewiduje się magazyn wysokiego składowania. Dotychczas R.W.M posiadała pozwolenie wodno-prawne na pobór wody z jednej studni mineralnej głębinowej z możliwością rozbudowy ujęcia na podstawie opracowanej dokumentacji hydrogeologicznej w kategorii C o następne odwierty.

Powierzchnia terenu Rozlewni Wód Mineralnych wynosi ok. 2,6ha z możliwością powiększenia obszaru o dokupienie działek sąsiadujących.

Szczegóły i informacje

Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.
ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa,

tel. 
0(22) 33-17-634
kom. 660 460 398
fax: 0(22) 33-17-629
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
Wiadomośćmore details
0 /
Previous
Next